购买 SIT1602BI-12-30S-33.300000D | SIT1602BI-12-30S-33.300000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-12-30S-33.300000D
SIT1602BI-12-30S-33.300000D
SIT1602BI-12-30S-33.300000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-12-30S-33.300000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-12-30S-33.300000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-12-30S-33.300000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-12-30S-33.300000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-12-30S-33.300000D?
50TXW560MEFC8X60 50TXW560MEFC8X60 Rubycon, CAP ALUM 560UF 20% 50V RADIAL, Radial, Can, * 查看
MC78M12CDTT5G MC78M12CDTT5G ON Semiconductor, IC REG LINEAR 12V 500MA DPAK-3, TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, * 查看
hotL78L09ABUTR L78L09ABUTR STMicroelectronics, IC REG LINEAR 9V 100MA SOT89-3, TO-243AA, * 查看
6561355303F 6561355303F Dialight, 1/2" FLT ORN 120VAC/DC W/LEAD, -, * 查看
RNCF1210DTE510K RNCF1210DTE510K Stackpole Electronics Inc., RES SMD 510K OHM 0.5% 1/3W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
1008-182H 1008-182H API Delevan Inc., FIXED IND 1.8UH 457MA 720 MOHM, 2-SMD, J-Lead, * 查看
1-324581-1 1-324581-1 TE Connectivity AMP Connectors, CONN SPADE TERM 10-12AWG #6 YEL, -, * 查看
801-87-018-10-132101 801-87-018-10-132101 Preci-Dip, PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-12-30S-33.300000D
D# SIT1602BI-12-30S-33.300000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-12-30S-33.300000D)
SIT1602BI-12-30S-33.300000D
D# 1473-SIT1602BI-12-30S-33.300000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3000MHZ H/LV-CMOS