购买 SIT1602BI-12-28S-74.250000D | SIT1602BI-12-28S-74.250000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-12-28S-74.250000D
SIT1602BI-12-28S-74.250000D
SIT1602BI-12-28S-74.250000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.8V, 7
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-12-28S-74.250000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-12-28S-74.250000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-12-28S-74.250000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-12-28S-74.250000D price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-12-28S-74.250000D?
MKP383230063JC02R0 MKP383230063JC02R0 Vishay BC Components, CAP FILM 3000PF 5% 630VDC RADIAL, Radial, * 查看
URZ1V331MPD URZ1V331MPD Nichicon, CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL, Radial, Can, * 查看
MMSZ5254C-G3-18 MMSZ5254C-G3-18 Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE ZENER 27V 500MW SOD123, SOD-123, * 查看
CDBB2150-HF CDBB2150-HF Comchip Technology, DIODE SCHOTTKY 150V 2A DO214AA, DO-214AA, SMB, * 查看
MHU25 MHU25 APEM Inc., SWITCH HARDWARE, -, * 查看
RNCF1210DKE2K49 RNCF1210DKE2K49 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 2.49K OHM 0.5% 1/3W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
2103181-3 2103181-3 TE Connectivity AMP Connectors, CABLE SEAL RTNR, SIZE C, HVA280-, -, * 查看
TV06DZ-21-16HD-LC TV06DZ-21-16HD-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSG MALE 16POS INLINE, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-12-28S-74.250000D
D# SIT1602BI-12-28S-74.250000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.25MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-12-28S-74.250000D)
SIT1602BI-12-28S-74.250000D
D# 1473-SIT1602BI-12-28S-74.250000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.2500MHZ H/LV-CMOS