| 零件编号 | SIT1602BI-12-28S-66.666000G |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.8V, 6 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT1602BI-12-28S-66.666000G D# SIT1602BI-12-28S-66.666000G |
SiTime Corporation |
Silicon Oscillator 66.666MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-12-28S-66.666000G) |
SIT1602BI-12-28S-66.666000G D# 1473-SIT1602BI-12-28S-66.666000G-ND |
SiTime Corporation |
MEMS OSC XO 66.6660MHZ H/LV-CMOS |