购买 SIT1602BI-12-28S-62.500000E | SIT1602BI-12-28S-62.500000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-12-28S-62.500000E
SIT1602BI-12-28S-62.500000E
SIT1602BI-12-28S-62.500000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.8V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-12-28S-62.500000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-12-28S-62.500000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-12-28S-62.500000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-12-28S-62.500000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-12-28S-62.500000E?
SIT1602BC-33-25S-74.176000Y SIT1602BC-33-25S-74.176000Y SiTime, -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 2.5V, 7, -, * 查看
BZX85C91-TAP BZX85C91-TAP Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE ZENER 91V 1.3W DO41, DO-204AL, DO-41, Axial, * 查看
RCP1206B1K50GS3 RCP1206B1K50GS3 Vishay Dale, RES SMD 1.5K OHM 2% 11W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
CRCW251213K3FKTG CRCW251213K3FKTG Vishay Dale, RES SMD 13.3K OHM 1% 1W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
TMM-125-01-S-S TMM-125-01-S-S Samtec Inc., CONN HEADER 25POS SNGL 2MM T/H, -, * 查看
CTV07RW-25-19JA CTV07RW-25-19JA Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP, -, * 查看
RBB13DHLN RBB13DHLN Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 26POS 0.050, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-12-28S-62.500000E
D# SIT1602BI-12-28S-62.500000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 62.5MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-12-28S-62.500000E)
SIT1602BI-12-28S-62.500000E
D# 1473-SIT1602BI-12-28S-62.500000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 62.5000MHZ H/LV-CMOS