购买 SIT1602BI-12-28E-33.330000G | SIT1602BI-12-28E-33.330000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-12-28E-33.330000G
SIT1602BI-12-28E-33.330000G
SIT1602BI-12-28E-33.330000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-12-28E-33.330000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-12-28E-33.330000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-12-28E-33.330000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-12-28E-33.330000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-12-28E-33.330000G?
1812J5000391GFR 1812J5000391GFR Knowles Syfer, CAP CER 390PF 500V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
335TMA050M 335TMA050M Illinois Capacitor, CAP ALUM 3.3UF 20% 50V AXIAL, Axial, Can, * 查看
MAX17245ETESB+T MAX17245ETESB+T Maxim Integrated, 36V, 3.5A, 2.2MHZ STEP-DOWN CONV, -, * 查看
LT1009IPWRG4 LT1009IPWRG4 Texas Instruments, IC VREF SHUNT 2.5V 8TSSOP, 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
L-14W5N1KV4E L-14W5N1KV4E Johanson Technology Inc., FIXED IND 5.1NH 700MA 110 MOHM, 0603 (1608 Metric), * 查看
D38999/26LE99PB D38999/26LE99PB Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG MALE 23POS GOLD CRIMP, -, * 查看
ABM25DCKI-S288 ABM25DCKI-S288 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-12-28E-33.330000G
D# SIT1602BI-12-28E-33.330000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-12-28E-33.330000G)
SIT1602BI-12-28E-33.330000G
D# 1473-SIT1602BI-12-28E-33.330000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3300MHZ H/LV-CMOS