购买 SIT1602BI-12-25S-37.500000E | SIT1602BI-12-25S-37.500000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-12-25S-37.500000E
SIT1602BI-12-25S-37.500000E
SIT1602BI-12-25S-37.500000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-12-25S-37.500000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-12-25S-37.500000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-12-25S-37.500000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-12-25S-37.500000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-12-25S-37.500000E?
B43501A3477M67 B43501A3477M67 EPCOS (TDK), CAP ALUM 470UF 20% 385V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
hotRSR015P03TL RSR015P03TL Rohm Semiconductor, MOSFET P-CH 30V 1.5A TSMT3, SC-96, * 查看
1708640 1708640 Phoenix Contact, TERM BLOCK HDR 6POS 90DEG 7.62MM, -, * 查看
5452587 5452587 Phoenix Contact, TERM BLOCK PLUG 2POS 3.5MM, -, * 查看