购买 SIT1602BI-12-25N-77.760000E | SIT1602BI-12-25N-77.760000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-12-25N-77.760000E
SIT1602BI-12-25N-77.760000E
SIT1602BI-12-25N-77.760000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.5V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-12-25N-77.760000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-12-25N-77.760000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-12-25N-77.760000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-12-25N-77.760000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-12-25N-77.760000E?
1812Y5000390KFR 1812Y5000390KFR Knowles Syfer, CAP CER 39PF 500V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
LT1260IS#TRPBF LT1260IS#TRPBF Linear Technology, IC OPAMP CFA 130MHZ 16SO, 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
BK/C519-500-R BK/C519-500-R Eaton, FUSE GLASS 500MA 250VAC 2AG, 2AG, 5mm x 15mm, * 查看
hotIL610-3E IL610-3E NVE Corp/Isolation Products, DGTL ISO 2.5KV GEN PURP 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
FX30A-3S-3.81DS FX30A-3S-3.81DS Hirose Electric Co Ltd, CONN RCPT 3POS PCB, -, * 查看
ECA36DRMZ-S664 ECA36DRMZ-S664 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.125, -, * 查看
RCP-025 RCP-025 CUI Inc., CONN RCA PLUG MONO 2COND, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-12-25N-77.760000E
D# SIT1602BI-12-25N-77.760000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 77.76MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-12-25N-77.760000E)
SIT1602BI-12-25N-77.760000E
D# 1473-SIT1602BI-12-25N-77.760000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 77.7600MHZ H/LV-CMOS