购买 SIT1602BI-12-25N-7.372800E | SIT1602BI-12-25N-7.372800E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-12-25N-7.372800E
SIT1602BI-12-25N-7.372800E
SIT1602BI-12-25N-7.372800E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.5V, 7
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-12-25N-7.372800E Packaging
Insepction
SIT1602BI-12-25N-7.372800E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-12-25N-7.372800E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-12-25N-7.372800E price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-12-25N-7.372800E?
353TB3C614R 353TB3C614R CTS-Frequency Controls, OSC SMD HCMOS VCXO 61.44MHZ 2.5V, 6-SMD, No Lead, * 查看
MMWA05P22K-F MMWA05P22K-F Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP FILM 0.22UF 10% 50VDC AXIAL, Axial, * 查看
MLP331M250EK0C MLP331M250EK0C Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP ALUM 330UF 20% 250V FLATPACK, FlatPack, * 查看
MBB02070C1621FC100 MBB02070C1621FC100 Vishay BC Components, RES 1.62K OHM 0.6W 1% AXIAL, Axial, * 查看
T37160-21-0 T37160-21-0 Curtis Industries, CONN BARRIER STRP 21CIRC 0.375", -, * 查看
OSTYK50310030 OSTYK50310030 On Shore Technology Inc., CONN BARRIER STRP 10CIRC 0.374", -, * 查看
ESQT-114-02-MM-Q-309 ESQT-114-02-MM-Q-309 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
TSW-142-17-L-D TSW-142-17-L-D Samtec Inc., CONN HEADER 84POS .100" DL GOLD, -, * 查看
ACT94WG11BB-3025 ACT94WG11BB-3025 TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT, -, * 查看
AMC43DTBI-S189 AMC43DTBI-S189 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-12-25N-7.372800E
D# SIT1602BI-12-25N-7.372800E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 7.3728MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-12-25N-7.372800E)
SIT1602BI-12-25N-7.372800E
D# 1473-SIT1602BI-12-25N-7.372800E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 7.3728MHZ H/LV-CMOS