购买 SIT1602BI-12-25E-4.096000G | SIT1602BI-12-25E-4.096000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-12-25E-4.096000G
SIT1602BI-12-25E-4.096000G
SIT1602BI-12-25E-4.096000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.5V, 4
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-12-25E-4.096000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-12-25E-4.096000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-12-25E-4.096000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-12-25E-4.096000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-12-25E-4.096000G?
hotTPS5210PWP TPS5210PWP Texas Instruments, IC REG CTRLR BUCK 28HTSSOP, 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad, * 查看
LP358DR LP358DR Texas Instruments, IC OPAMP GP 100KHZ 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
P4KE11CA A0G P4KE11CA A0G TSC America Inc., DIODE, TVS, BIDIRECTIONAL, 400W,, DO-204AL, DO-41, Axial, * 查看
RWR80SR237FSBSL RWR80SR237FSBSL Vishay Dale, RES 0.237 OHM 2W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
RWR80S5900FSRSL RWR80S5900FSRSL Vishay Dale, RES 590 OHM 2W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
RNC50H3322FRB14 RNC50H3322FRB14 Vishay Dale, RES 33.2K OHM 1/10W 1% AXIAL, Axial, * 查看
25J47RE 25J47RE Ohmite, RES 47 OHM 5W 5% AXIAL, Axial, * 查看
S1210R-153H S1210R-153H API Delevan Inc., FIXED IND 15UH 254MA 2.5 OHM SMD, 1210 (3225 Metric), * 查看
EHT-121-01-TM-D-SM EHT-121-01-TM-D-SM Samtec Inc., 2MM EJECTOR HEADER, -, * 查看
583861-1 583861-1 TE Connectivity AMP Connectors, CONN CARDEDGE HSG 60POS .100 BLK, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-12-25E-4.096000G
D# SIT1602BI-12-25E-4.096000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 4.096MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-12-25E-4.096000G)
SIT1602BI-12-25E-4.096000G
D# 1473-SIT1602BI-12-25E-4.096000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 4.0960MHZ H/LV-CMOS