购买 SIT1602BI-12-25E-3.570000G | SIT1602BI-12-25E-3.570000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-12-25E-3.570000G
SIT1602BI-12-25E-3.570000G
SIT1602BI-12-25E-3.570000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-12-25E-3.570000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-12-25E-3.570000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-12-25E-3.570000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-12-25E-3.570000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-12-25E-3.570000G?
SIT1602BC-23-18S-66.666000E SIT1602BC-23-18S-66.666000E SiTime, -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 1.8V, 6, -, * 查看
08055C273K4T2A 08055C273K4T2A AVX Corporation, CAP CER 0.027UF 50V X7R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
0MIN025.TPGLOA 0MIN025.TPGLOA Littelfuse Inc., FUSE AUTO 25A 12VDC BLADE MINI, Blade, Miniature, * 查看
RNC55J3522BSBSL RNC55J3522BSBSL Vishay Dale, RES 35.2K OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
CMF501K2710FKEK CMF501K2710FKEK Vishay Dale, RES 1.271K OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RC3225F5763CS RC3225F5763CS Samsung, RESISTOR 1210 576KOHM 0.33W, -, * 查看
RV1206FR-07332KL RV1206FR-07332KL Yageo, RES SMD 332K OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
EL0211530000G EL0211530000G Amphenol Anytek, TERM BLOCK HDR 2POS 90DEG 3.5MM, -, * 查看
1-966645-0 1-966645-0 TE Connectivity AMP Connectors, CONN RCPT 20POS VERT .100 SMD, -, * 查看
JR16WR-10SC(71) JR16WR-10SC(71) Hirose Electric Co Ltd, CONN RCPT HSG FMALE 10POS PNL MT, -, * 查看
XC6T-644 XC6T-644 Omron Electronics Inc-EMC Div, CONNECTR 64POS STRAIN RELIEF DIN, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-12-25E-3.570000G
D# SIT1602BI-12-25E-3.570000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-12-25E-3.570000G)
SIT1602BI-12-25E-3.570000G
D# 1473-SIT1602BI-12-25E-3.570000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS