购买 SIT1602BI-11-XXE-66.660000E | SIT1602BI-11-XXE-66.660000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-11-XXE-66.660000E
SIT1602BI-11-XXE-66.660000E
SIT1602BI-11-XXE-66.660000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-11-XXE-66.660000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-11-XXE-66.660000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-11-XXE-66.660000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-11-XXE-66.660000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-11-XXE-66.660000E?
BFC237075394 BFC237075394 Vishay BC Components, CAP FILM 0.39UF 10% 63VDC RADIAL, Radial, * 查看
SR201A272FAA SR201A272FAA AVX Corporation, CAP CER 2700PF 100V NP0 RADIAL, Radial, * 查看
C5500-C-F-36 C5500-C-F-36 Bivar Inc., LED ENGINE C5500 6500K 36" STRIP, -, * 查看
1.20124.0030000 1.20124.0030000 RAFI USA, CONTACT BLOCK 1NC+1NC, -, * 查看
MCPC1290E MCPC1290E Crydom Co., CTRLR POWER SSR 120V 90A AC OUT, Hockey Puck, * 查看
RC0603F8873CS RC0603F8873CS Samsung, RESISTOR 0201 887KOHM 0.05W, -, * 查看
3386M-1-200 3386M-1-200 Bourns Inc., TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN, -, * 查看
A30350800 A30350800 Eaton, CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.437", -, * 查看
VE-JTL-IX-F2 VE-JTL-IX-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-11-XXE-66.660000E
D# SIT1602BI-11-XXE-66.660000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-11-XXE-66.660000E)
SIT1602BI-11-XXE-66.660000E
D# 1473-SIT1602BI-11-XXE-66.660000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6600MHZ H/LV-CMOS