购买 SIT1602BI-11-33S-66.666600E | SIT1602BI-11-33S-66.666600E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-11-33S-66.666600E
SIT1602BI-11-33S-66.666600E
SIT1602BI-11-33S-66.666600E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 3.3V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-11-33S-66.666600E Packaging
Insepction
SIT1602BI-11-33S-66.666600E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-11-33S-66.666600E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-11-33S-66.666600E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-11-33S-66.666600E?
SIT8208AI-32-28S-74.176000Y SIT8208AI-32-28S-74.176000Y SiTime, -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.8V, 7, -, * 查看
0603Y0500222MXR 0603Y0500222MXR Knowles Syfer, CAP CER 2200PF 50V X7R 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
TTC-4088 TTC-4088 Tamura, TRANSF ADSL 1:1 RATIO 850UH SMT, -, * 查看
S-8333AAAA-T8T1G S-8333AAAA-T8T1G SII Semiconductor Corporation, IC REG CTRLR BOOST 8TSSOP, 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
FWP-150 FWP-150 Eaton, FUSE BUSS SEMI CONDUCTOR, Cylindrical, Blade Terminal (Bolt), * 查看
RNC55J7872DRBSL RNC55J7872DRBSL Vishay Dale, RES 78.7K OHM 1/8W .5% AXIAL, Axial, * 查看
1986475-4 1986475-4 TE Connectivity AMP Connectors, COVER ABKSI BZ/4, -, * 查看
MS17344R20N8P MS17344R20N8P Amphenol Industrial Operations, CONN PLUG 6POS INLINE PIN, -, * 查看
RMC25DREN-S13 RMC25DREN-S13 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100, -, * 查看
VI-JT0-CX VI-JT0-CX Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-11-33S-66.666600E
D# SIT1602BI-11-33S-66.666600E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6666MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-11-33S-66.666600E)
SIT1602BI-11-33S-66.666600E
D# 1473-SIT1602BI-11-33S-66.666600E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6666MHZ H/LV-CMOS