购买 SIT1602BI-11-33S-62.500000E | SIT1602BI-11-33S-62.500000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-11-33S-62.500000E
SIT1602BI-11-33S-62.500000E
SIT1602BI-11-33S-62.500000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 3.3V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-11-33S-62.500000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-11-33S-62.500000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-11-33S-62.500000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-11-33S-62.500000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-11-33S-62.500000E?
633P10006C3T 633P10006C3T CTS-Frequency Controls, OSC XO 100MHZ 3.3V LVPECL SMD, 6-SMD, No Lead, * 查看
SIT9003AC-24-33SD-4.00000T SIT9003AC-24-33SD-4.00000T SiTime, OSC MEMS 4.0000MHZ LV-CMOS/LVTTL, 4-SMD, No Lead, * 查看
CDV19FF181JO3 CDV19FF181JO3 Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP MICA 180PF 5% 1KV RADIAL, Radial, * 查看
F863FW475K310ALW0L F863FW475K310ALW0L KEMET, CAP FILM 4.7UF 10% 310V RAD, Radial, * 查看
hotCDNBS08-SRDA05-4 CDNBS08-SRDA05-4 Bourns Inc., TVS DIODE 5VWM 13.5VC 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
M2015SD3W03 M2015SD3W03 NKK Switches, SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V, -, * 查看
9C06031A2323FKHFT 9C06031A2323FKHFT Yageo, RES SMD 232K OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
YK3051623000G YK3051623000G Amphenol Anytek, CONN BARRIER STRIP 16CIRC 0.3", -, * 查看
SFM210-LPPE-S19-ST-BK SFM210-LPPE-S19-ST-BK Sullins Connector Solutions, CONN HDR FMAL 19POS 1MM GOLD T/H, -, * 查看
RB-1224S/P RB-1224S/P Recom Power, CONV DC/DC 1W 12VIN 24VOUT, 7-SIP Module, 5 Leads, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-11-33S-62.500000E
D# SIT1602BI-11-33S-62.500000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 62.5MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-11-33S-62.500000E)
SIT1602BI-11-33S-62.500000E
D# 1473-SIT1602BI-11-33S-62.500000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 62.5000MHZ H/LV-CMOS