购买 SIT1602BI-11-33S-33.333000G | SIT1602BI-11-33S-33.333000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-11-33S-33.333000G
SIT1602BI-11-33S-33.333000G
SIT1602BI-11-33S-33.333000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-11-33S-33.333000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-11-33S-33.333000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-11-33S-33.333000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-11-33S-33.333000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-11-33S-33.333000G?
SIT8208AI-3F-33E-25.000000Y SIT8208AI-3F-33E-25.000000Y SiTime, OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
SIT8209AI-81-25E-125.000000T SIT8209AI-81-25E-125.000000T SiTime, -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.5V, 1, -, * 查看
M39003/03-4005/TR M39003/03-4005/TR Vishay Sprague, CAP TANT 100UF 20% 6V AXIAL, Axial, * 查看
MKP385518025JKM2T0 MKP385518025JKM2T0 Vishay BC Components, CAP FILM 1.8UF 5% 250VDC RADIAL, Radial, * 查看
AML22JBC3AD AML22JBC3AD Honeywell Sensing and Productivity Solutions, SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V, -, * 查看
MBB02070C4428FCT00 MBB02070C4428FCT00 Vishay BC Components, RES 4.42 OHM 0.6W 1% AXIAL, Axial, * 查看
A20421207CAR50 A20421207CAR50 Eaton, CONN BARRIER STRP 12CIRC 0.375", -, * 查看
CTV06RW-25-11PD CTV06RW-25-11PD Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-11-33S-33.333000G
D# SIT1602BI-11-33S-33.333000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.333MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-11-33S-33.333000G)
SIT1602BI-11-33S-33.333000G
D# 1473-SIT1602BI-11-33S-33.333000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3330MHZ H/LV-CMOS