购买 SIT1602BI-11-33N-35.840000G | SIT1602BI-11-33N-35.840000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-11-33N-35.840000G
SIT1602BI-11-33N-35.840000G
SIT1602BI-11-33N-35.840000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-11-33N-35.840000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-11-33N-35.840000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-11-33N-35.840000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-11-33N-35.840000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-11-33N-35.840000G?
SIT9120AC-1C3-25S106.250000T SIT9120AC-1C3-25S106.250000T SiTime, -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 2.5V, 1, 6-SMD, No Lead, * 查看
DAC7631EB/1K DAC7631EB/1K Texas Instruments, IC 16BIT LP 2.5MW D/A 20-SSOP, 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width), * 查看
0473001.YRT3L 0473001.YRT3L Littelfuse Inc., FUSE BRD MNT 1A 125VAC/VDC AXIAL, Axial, * 查看
AML22HBR8AC AML22HBR8AC Honeywell Sensing and Productivity Solutions, SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V, -, * 查看
RT0805FRD073K32L RT0805FRD073K32L Yageo, RES SMD 3.32K OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
D38999/20FC98JE D38999/20FC98JE Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP, -, * 查看
D38999/20KE26JN D38999/20KE26JN Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-11-33N-35.840000G
D# SIT1602BI-11-33N-35.840000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 35.84MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-11-33N-35.840000G)
SIT1602BI-11-33N-35.840000G
D# 1473-SIT1602BI-11-33N-35.840000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 35.8400MHZ H/LV-CMOS