购买 SIT1602BI-11-33E-66.660000D | SIT1602BI-11-33E-66.660000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-11-33E-66.660000D
SIT1602BI-11-33E-66.660000D
SIT1602BI-11-33E-66.660000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 3.3V, 6
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-11-33E-66.660000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-11-33E-66.660000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-11-33E-66.660000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-11-33E-66.660000D price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-11-33E-66.660000D?
416F37411ATT 416F37411ATT CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
C1005X6S0J154K050BC C1005X6S0J154K050BC TDK Corporation, CAP CER 0.15UF 6.3V X6S 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
IDT71V65602S133PFI8 IDT71V65602S133PFI8 IDT, Integrated Device Technology Inc, IC SRAM 9MBIT 133MHZ 100TQFP, 100-LQFP, * 查看
hotT1042NSE7MQB T1042NSE7MQB NXP, IC SOC 4CORE 1200MHZ 780FCBGA, 780-FBGA, FCBGA, * 查看
B72214S0681K351 B72214S0681K351 EPCOS (TDK), VARISTOR 1100V 4.5KA DISC 14MM, Disc 14mm, * 查看
RLR07C1R02FMRSL RLR07C1R02FMRSL Vishay Dale, RES 1.02 OHM 1% 1/4W AXIAL, Axial, * 查看
RN60D1271FB14 RN60D1271FB14 Vishay Dale, RES 1.27K OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
MBB02070C5101DC100 MBB02070C5101DC100 Vishay BC Components, RES 5.1K OHM 0.6W 0.5% AXIAL, Axial, * 查看
RG2012P-1403-W-T5 RG2012P-1403-W-T5 Susumu, RES SMD 140K OHM 0.05% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
MS3126E18-32SX MS3126E18-32SX Amphenol Industrial Operations, CONN PLUG 32POS STRAIGHT W/SCKT, -, * 查看
ACT94WD18AN ACT94WD18AN TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-11-33E-66.660000D
D# SIT1602BI-11-33E-66.660000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-11-33E-66.660000D)
SIT1602BI-11-33E-66.660000D
D# 1473-SIT1602BI-11-33E-66.660000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6600MHZ H/LV-CMOS