购买 SIT1602BI-11-33E-38.400000G | SIT1602BI-11-33E-38.400000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-11-33E-38.400000G
SIT1602BI-11-33E-38.400000G
SIT1602BI-11-33E-38.400000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-11-33E-38.400000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-11-33E-38.400000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-11-33E-38.400000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-11-33E-38.400000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-11-33E-38.400000G?
B41890A6827M B41890A6827M EPCOS (TDK), CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL, Radial, Can, * 查看
MBR1045CTHC0G MBR1045CTHC0G TSC America Inc., DIODE, SCHOTTKY, STANDARD, 10A,, TO-220-3, * 查看
P1011NXN2DFB P1011NXN2DFB NXP, IC MPU Q OR IQ 800MHZ 689TEBGA, 689-BBGA Exposed Pad, * 查看
PTF65806R00BYEK PTF65806R00BYEK Vishay Dale, RES 806 OHM 1/4W 0.1% AXIAL, Axial, * 查看
CW02C30R00JS70 CW02C30R00JS70 Vishay Dale, RES 30 OHM 3.25W 5% AXIAL, Axial, * 查看
RNMF12FTD12K1 RNMF12FTD12K1 Stackpole Electronics Inc., RES 12.1K OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
ESQT-130-02-S-Q-368 ESQT-130-02-S-Q-368 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
AXN460430P AXN460430P Panasonic Electric Works, CONN HEADER .8MM 60POS SMD, -, * 查看
XC6223N151GR-G XC6223N151GR-G Torex Semiconductor Ltd, 300MA HIGH SPEED LDO REGULATOR, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-11-33E-38.400000G
D# SIT1602BI-11-33E-38.400000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 38.4MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-11-33E-38.400000G)
SIT1602BI-11-33E-38.400000G
D# 1473-SIT1602BI-11-33E-38.400000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS