购买 SIT1602BI-11-33E-32.768000E | SIT1602BI-11-33E-32.768000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-11-33E-32.768000E
SIT1602BI-11-33E-32.768000E
SIT1602BI-11-33E-32.768000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-11-33E-32.768000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-11-33E-32.768000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-11-33E-32.768000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-11-33E-32.768000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-11-33E-32.768000E?
SIT9120AC-1C3-25S166.660000Y SIT9120AC-1C3-25S166.660000Y SiTime, -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 2.5V, 1, 6-SMD, No Lead, * 查看
C0603C391J4GACTU C0603C391J4GACTU KEMET, CAP CER 390PF 16V NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
X40014S8I-A X40014S8I-A Intersil, IC VOLTAGE MONITOR DUAL 8-SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
AS7C31026B-10JCNTR AS7C31026B-10JCNTR Alliance Memory, Inc., IC SRAM 1MBIT 10NS 44SOJ, 44-BSOJ (0.400", 10.16mm Width), * 查看
MBB02070D1822DC100 MBB02070D1822DC100 Vishay BC Components, RES 18.2K OHM 0.6W 0.5% AXIAL, Axial, * 查看
RCP0505W820RJET RCP0505W820RJET Vishay Dale, RES SMD 820 OHM 5% 5W 0505, 0505 (1412 Metric), * 查看
D25S81C6GX00 D25S81C6GX00 Amphenol FCI, CONN D-SUB RCPT 25POS R/A PRESS, -, * 查看
189-025-513R691 189-025-513R691 NorComp Inc., CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR, -, * 查看
TVP00RL-17-73PA-P35 TVP00RL-17-73PA-P35 Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 73POS GOLD SLDR, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-11-33E-32.768000E
D# SIT1602BI-11-33E-32.768000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-11-33E-32.768000E)
SIT1602BI-11-33E-32.768000E
D# 1473-SIT1602BI-11-33E-32.768000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ H/LV-CMOS