购买 SIT1602BI-11-30S-66.666660E | SIT1602BI-11-30S-66.666660E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-11-30S-66.666660E
SIT1602BI-11-30S-66.666660E
SIT1602BI-11-30S-66.666660E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 3.0V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-11-30S-66.666660E Packaging
Insepction
SIT1602BI-11-30S-66.666660E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-11-30S-66.666660E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-11-30S-66.666660E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-11-30S-66.666660E?
C1812C124F4JAC7800 C1812C124F4JAC7800 KEMET, CAP CER 0.12UF 16V U2J 1812, 1810 (4525 Metric), * 查看
FFPF30U60STU FFPF30U60STU Fairchild/ON Semiconductor, DIODE GEN PURP 600V 30A TO220F, TO-220-2 Full Pack, * 查看
74AHC125PW,112 74AHC125PW,112 Nexperia USA Inc., IC BUFF DVR TRI-ST QD 14TSSOP, 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
hotSTR911FAM46X6 STR911FAM46X6 STMicroelectronics, IC MCU 32BIT 1MB FLASH 80LQFP, 80-LQFP, * 查看
CRCW2010430KJNTF CRCW2010430KJNTF Vishay Dale, RES SMD 430K OHM 5% 3/4W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
RV0805FR-073M9L RV0805FR-073M9L Yageo, RES SMD 3.9M OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
399-80-106-10-009101 399-80-106-10-009101 Preci-Dip, CONN HDR 6POS 2.54MM T/H R/A, -, * 查看
800-10-003-20-101101 800-10-003-20-101101 Preci-Dip, CONN HDR 2POS 0.200 T/H, -, * 查看
D38999/20JJ46PB-LC D38999/20JJ46PB-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSNG MALE 46POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-11-30S-66.666660E
D# SIT1602BI-11-30S-66.666660E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66666MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-11-30S-66.666660E)