购买 SIT1602BI-11-30S-66.666000G | SIT1602BI-11-30S-66.666000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-11-30S-66.666000G
SIT1602BI-11-30S-66.666000G
SIT1602BI-11-30S-66.666000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 3.0V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-11-30S-66.666000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-11-30S-66.666000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-11-30S-66.666000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-11-30S-66.666000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-11-30S-66.666000G?
TAP106J025GSB TAP106J025GSB AVX Corporation, CAP TANT 10UF 25V 5% RADIAL, Radial, * 查看
AT25SF321-SHD-B AT25SF321-SHD-B Adesto Technologies, IC FLASH 32MBIT 104MHZ 8SOIC, 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width), * 查看
AT94K10AL-25DQI AT94K10AL-25DQI Microchip Technology, IC FPSLIC 10K GATE 25MHZ 208QFP, 208-BFQFP, * 查看
MY2N-DC24 MY2N-DC24 Omron Automation and Safety, RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V, -, * 查看
D55342E07B56D2RWS D55342E07B56D2RWS Vishay Dale, RES SMD 56.2 OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
LTMM-105-02-G-D LTMM-105-02-G-D Samtec Inc., CONN SHROUDED HEADER HDR 10 POS, -, * 查看
CTVS07RF-15-19HA-LC CTVS07RF-15-19HA-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT, -, * 查看
GSM36DSES GSM36DSES Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156, -, * 查看
XC6501D401GR-G XC6501D401GR-G Torex Semiconductor Ltd, CL CAPLESS 200MA HIGH SPEED LDO, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-11-30S-66.666000G
D# SIT1602BI-11-30S-66.666000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.666MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-11-30S-66.666000G)
SIT1602BI-11-30S-66.666000G
D# 1473-SIT1602BI-11-30S-66.666000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6660MHZ H/LV-CMOS