购买 SIT1602BI-11-30S-40.500000E | SIT1602BI-11-30S-40.500000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-11-30S-40.500000E
SIT1602BI-11-30S-40.500000E
SIT1602BI-11-30S-40.500000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 3.0V, 4
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-11-30S-40.500000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-11-30S-40.500000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-11-30S-40.500000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-11-30S-40.500000E price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-11-30S-40.500000E?
SA201C333KAR SA201C333KAR AVX Corporation, CAP CER 0.033UF 100V X7R AXIAL, Axial, * 查看
F03A250V12A F03A250V12A Eaton, FUSE GOVT 250V, -, * 查看
RNC55J10R2FSBSL RNC55J10R2FSBSL Vishay Dale, RES 10.2 OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
D50K1R0 D50K1R0 Ohmite, RESISTOR POWER ADJ 1 OHM 50W, Radial, 3 Lead, Tubular, * 查看
2-966658-1 2-966658-1 TE Connectivity AMP Connectors, PIN HEADER, ASSY 2X16POS., -, * 查看
3380-4SG-515 3380-4SG-515 Conxall/Switchcraft, CONN PLUG 4POS INLINE SKT, -, * 查看
VE-JWV-CZ-F4 VE-JWV-CZ-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 25W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-11-30S-40.500000E
D# SIT1602BI-11-30S-40.500000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 40.5MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-11-30S-40.500000E)
SIT1602BI-11-30S-40.500000E
D# 1473-SIT1602BI-11-30S-40.500000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 40.5000MHZ H/LV-CMOS