购买 SIT1602BI-11-30S-28.636300G | SIT1602BI-11-30S-28.636300G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-11-30S-28.636300G
SIT1602BI-11-30S-28.636300G
SIT1602BI-11-30S-28.636300G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 3.0V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-11-30S-28.636300G Packaging
Insepction
SIT1602BI-11-30S-28.636300G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-11-30S-28.636300G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-11-30S-28.636300G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-11-30S-28.636300G?
SIT8208AC-32-33S-30.000000X SIT8208AC-32-33S-30.000000X SiTime, -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 3.3V, 3, -, * 查看
SCD684K202A3Z25-F SCD684K202A3Z25-F Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP FILM 0.68UF 10% 2KVDC SCREW, Rectangular Box, * 查看
0805J0250271JDT 0805J0250271JDT Knowles Syfer, CAP CER 270PF 25V X7R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
SN74LS593DWR SN74LS593DWR Texas Instruments, IC COUNTER BIN 8BIT W/REG 20SOIC, 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
Y00714K70000T0L Y00714K70000T0L Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES 4.7K OHM .01% AXIAL, -, * 查看
9T08052A71R5BBHFT 9T08052A71R5BBHFT Yageo, RES SMD 71.5 OHM 0.1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
ERJ-S12F1623U ERJ-S12F1623U Panasonic Electronic Components, RES SMD 162K OHM 1% 3/4W 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
CA3100E10SL-4PB01 CA3100E10SL-4PB01 ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 2POS WALL MNT W/PINS, -, * 查看
FM93C46EM8 FM93C46EM8 ON Semiconductor, IC EEPROM 1K SPI 1MHZ 8SO, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-11-30S-28.636300G
D# SIT1602BI-11-30S-28.636300G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 28.6363MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-11-30S-28.636300G)
SIT1602BI-11-30S-28.636300G
D# 1473-SIT1602BI-11-30S-28.636300G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 28.6363MHZ H/LV-CMOS