购买 SIT1602BI-11-30E-66.660000D | SIT1602BI-11-30E-66.660000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-11-30E-66.660000D
SIT1602BI-11-30E-66.660000D
SIT1602BI-11-30E-66.660000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 3.0V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-11-30E-66.660000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-11-30E-66.660000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-11-30E-66.660000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-11-30E-66.660000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-11-30E-66.660000D?
SIT1602BC-11-XXS-65.000000E SIT1602BC-11-XXS-65.000000E SiTime, -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.25V-3, -, * 查看
C0402C132K8JAC7867 C0402C132K8JAC7867 KEMET, CAP CER 1300PF 10V U2J 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
V430RA22 V430RA22 Littelfuse Inc., VARISTOR 430V 6.5KA ENCASED, Radial, Box, * 查看
RG2012P-752-C-T5 RG2012P-752-C-T5 Susumu, RES SMD 7.5K OHM 0.25% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
RG3216P-7502-D-T5 RG3216P-7502-D-T5 Susumu, RES SMD 75K OHM 0.5% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
YK1111133000G YK1111133000G Amphenol Anytek, CONN BARRIER STRP 11CIRC 0.433", -, * 查看
19300160232 19300160232 HARTING, CONN BASE SIDE ENTRY SZ16B M32, -, * 查看
VG95234B2-22-2S1N VG95234B2-22-2S1N ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 3POS BOX MNT W/SKTS, -, * 查看
CN0966A14A07S7-140 CN0966A14A07S7-140 Cinch Connectivity Solutions, CONN PLUG FMALE 7POS GOLD CRIMP, -, * 查看
D38999/24MC98JN-LC D38999/24MC98JN-LC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSG FMALE 10POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-11-30E-66.660000D
D# SIT1602BI-11-30E-66.660000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-11-30E-66.660000D)
SIT1602BI-11-30E-66.660000D
D# 1473-SIT1602BI-11-30E-66.660000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6600MHZ H/LV-CMOS