购买 SIT1602BI-11-30E-35.840000G | SIT1602BI-11-30E-35.840000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-11-30E-35.840000G
SIT1602BI-11-30E-35.840000G
SIT1602BI-11-30E-35.840000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-11-30E-35.840000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-11-30E-35.840000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-11-30E-35.840000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-11-30E-35.840000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-11-30E-35.840000G?
hotADG723BRM ADG723BRM Analog Devices Inc., IC SWITCH DUAL SPST 8MSOP, 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
C480AABG8 C480AABG8 Bulgin, INDICATOR LIGHT 24V GREEN, -, * 查看
9T04021A1620BAHF3 9T04021A1620BAHF3 Yageo, RES SMD 162 OHM 0.1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
RCS080511K3FKEA RCS080511K3FKEA Vishay Dale, RES SMD 11.3K OHM 1% 0.4W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
C48-16R22-12S7-106 C48-16R22-12S7-106 Cinch Connectivity Solutions, CONN PLUG HSG FMALE 12POS INLINE, -, * 查看
RCB75DYHD RCB75DYHD Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 150POS .050, -, * 查看
JBB20DYRQ JBB20DYRQ Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.050, -, * 查看
RCM31DCTT RCM31DCTT Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.156, -, * 查看
EL5111IWT-T7 EL5111IWT-T7 Renesas Electronics America, IC OPAMP VFB 32MHZ RRO TSOT23-5, SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-11-30E-35.840000G
D# SIT1602BI-11-30E-35.840000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 35.84MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-11-30E-35.840000G)
SIT1602BI-11-30E-35.840000G
D# 1473-SIT1602BI-11-30E-35.840000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 35.8400MHZ H/LV-CMOS