购买 SIT1602BI-11-28S-74.250000D | SIT1602BI-11-28S-74.250000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-11-28S-74.250000D
SIT1602BI-11-28S-74.250000D
SIT1602BI-11-28S-74.250000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.8V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-11-28S-74.250000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-11-28S-74.250000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-11-28S-74.250000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-11-28S-74.250000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-11-28S-74.250000D?
C336C472FAG5TA C336C472FAG5TA KEMET, CAP CER RAD 4.7NF 250V C0G 1%, -, * 查看
GJM0335C1E2R8BB01D GJM0335C1E2R8BB01D Murata, CAP CER 2.8PF 25V NP0 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
B43305A2827M67 B43305A2827M67 EPCOS (TDK), CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
hotLTC1530CS8-2.5#TRPBF LTC1530CS8-2.5#TRPBF Linear Technology, IC SW REG CNTRLR SYNC 2.5V 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
PHP00805H3121BBT1 PHP00805H3121BBT1 Vishay Thin Film, RES SMD 3.12K OHM 0.1% 5/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
RG3216P-6342-D-T5 RG3216P-6342-D-T5 Susumu, RES SMD 63.4K OHM 0.5% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
TJT5003R3J TJT5003R3J TE Connectivity Passive Product, RES CHAS MNT 3.3 OHM 5% 500W, Rectangular Case, * 查看
hotSLF10145T-470M1R4-H SLF10145T-470M1R4-H TDK Corporation, FIXED IND 47UH 1.5A 100 MOHM SMD, Nonstandard, * 查看
ACB106DHRD-S578 ACB106DHRD-S578 Sullins Connector Solutions, CONN MCA FMALE 212POS 0.050 GOLD, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-11-28S-74.250000D
D# SIT1602BI-11-28S-74.250000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.25MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-11-28S-74.250000D)
SIT1602BI-11-28S-74.250000D
D# 1473-SIT1602BI-11-28S-74.250000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.2500MHZ H/LV-CMOS