购买 SIT1602BI-11-28S-66.666600D | SIT1602BI-11-28S-66.666600D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-11-28S-66.666600D
SIT1602BI-11-28S-66.666600D
SIT1602BI-11-28S-66.666600D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.8V, 6
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-11-28S-66.666600D Packaging
Insepction
SIT1602BI-11-28S-66.666600D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-11-28S-66.666600D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-11-28S-66.666600D price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-11-28S-66.666600D?
C318C432KAG5TA7301 C318C432KAG5TA7301 KEMET, CAP CER 4300PF 250V C0G RADIAL, Radial, * 查看
hotSI4410BDY-T1-E3 SI4410BDY-T1-E3 Vishay Siliconix, MOSFET N-CH 30V 7.5A 8-SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
9T06031A23R7CBHFT 9T06031A23R7CBHFT Yageo, RES SMD 23.7OHM 0.25% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
CPF1206B4K7E1 CPF1206B4K7E1 TE Connectivity Passive Product, RES SMD 4.7K OHM 0.1% 1/8W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
CRCW0805402RFKEAHP CRCW0805402RFKEAHP Vishay Dale, RES SMD 402 OHM 1% 1/2W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
RG1608P-821-D-T5 RG1608P-821-D-T5 Susumu, RES SMD 820 OHM 0.5% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
0192150028 0192150028 Molex, LLC, CONN SPLICE 10-12 AWG CRIMP, -, * 查看
IL-WX-20PB-HF-HD-S-B-E1000E IL-WX-20PB-HF-HD-S-B-E1000E JAE Electronics, CONN 20POS 0.8MM SMT, -, * 查看
CTVS07RF-17-6P-LC CTVS07RF-17-6P-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSNG MALE 6POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-11-28S-66.666600D
D# SIT1602BI-11-28S-66.666600D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6666MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-11-28S-66.666600D)
SIT1602BI-11-28S-66.666600D
D# 1473-SIT1602BI-11-28S-66.666600D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6666MHZ H/LV-CMOS