购买 SIT1602BI-11-28S-66.666000G | SIT1602BI-11-28S-66.666000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-11-28S-66.666000G
SIT1602BI-11-28S-66.666000G
SIT1602BI-11-28S-66.666000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.8V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-11-28S-66.666000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-11-28S-66.666000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-11-28S-66.666000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-11-28S-66.666000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-11-28S-66.666000G?
SIT8008BI-23-18E-90.000000 SIT8008BI-23-18E-90.000000 SiTime, OSC MEMS 90.0000MHZ LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
1808Y0630273JDT 1808Y0630273JDT Knowles Syfer, CAP CER 0.027UF 63V X7R 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
VJ0603D4R3BLAAC VJ0603D4R3BLAAC Vishay Vitramon, CAP CER 4.3PF 50V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
CT6EH105 CT6EH105 Copal Electronics Inc., TRIMMER 1M OHM 0.5W TH, -, * 查看
TMM-123-01-T-D-SM TMM-123-01-T-D-SM Samtec Inc., CONN HEADER 46POS DUAL 2MM SMD, -, * 查看
ACC49DRYH-S93 ACC49DRYH-S93 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100, -, * 查看
RMC19DRAI RMC19DRAI Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 38POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-11-28S-66.666000G
D# SIT1602BI-11-28S-66.666000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.666MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-11-28S-66.666000G)
SIT1602BI-11-28S-66.666000G
D# 1473-SIT1602BI-11-28S-66.666000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6660MHZ H/LV-CMOS