购买 SIT1602BI-11-28S-62.500000E | SIT1602BI-11-28S-62.500000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-11-28S-62.500000E
SIT1602BI-11-28S-62.500000E
SIT1602BI-11-28S-62.500000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.8V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-11-28S-62.500000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-11-28S-62.500000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-11-28S-62.500000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-11-28S-62.500000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-11-28S-62.500000E?
VJ0603D110MLAAC VJ0603D110MLAAC Vishay Vitramon, CAP CER 11PF 50V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
CL21B221KBANFNC CL21B221KBANFNC Samsung, CAP CER 220PF 50V X7R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
GP1M016A025CG GP1M016A025CG Global Power Technologies Group, MOSFET N-CH 250V 16A DPAK, TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, * 查看
hotLTC1588CG#PBF LTC1588CG#PBF Linear Technology, IC DAC SOFTSPAN 12BIT 16-SSOP, 16-SSOP (0.209", 5.30mm Width), * 查看
2210-S211-P1M1-Z111-16A 2210-S211-P1M1-Z111-16A E-T-A, CIR BRKR 16A 277VAC 65VDC, -, * 查看
7207P3D9V3BE 7207P3D9V3BE C&K, SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V, -, * 查看
D38999/24WG41PNL D38999/24WG41PNL Souriau, CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT, -, * 查看
8D015W05PB-LC 8D015W05PB-LC Souriau, CONN RCPT HSNG MALE 5POS PNL MNT, -, * 查看
CN1021A20G39P7Y040 CN1021A20G39P7Y040 Cinch Connectivity Solutions, CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-11-28S-62.500000E
D# SIT1602BI-11-28S-62.500000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 62.5MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-11-28S-62.500000E)
SIT1602BI-11-28S-62.500000E
D# 1473-SIT1602BI-11-28S-62.500000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 62.5000MHZ H/LV-CMOS