购买 SIT1602BI-11-28S-33.333300G | SIT1602BI-11-28S-33.333300G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-11-28S-33.333300G
SIT1602BI-11-28S-33.333300G
SIT1602BI-11-28S-33.333300G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.8V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-11-28S-33.333300G Packaging
Insepction
SIT1602BI-11-28S-33.333300G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-11-28S-33.333300G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-11-28S-33.333300G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-11-28S-33.333300G?
1210Y0630681GFT 1210Y0630681GFT Knowles Syfer, CAP CER 680PF 63V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
VJ0805D2R2DXAAC VJ0805D2R2DXAAC Vishay Vitramon, CAP CER 2.2PF 50V NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
MY4Z AC48/50 MY4Z AC48/50 Omron Automation and Safety, RELAY GEN PUR 4PDT 48/50VAC, -, * 查看
TLM2ADR024FTD TLM2ADR024FTD TE Connectivity Passive Product, RES SMD 0.024 OHM 1% 1/4W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
CRCW0805200KDHEAP CRCW0805200KDHEAP Vishay Dale, RES SMD 200K OHM 0.5% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
RT0805FRE078K25L RT0805FRE078K25L Yageo, RES SMD 8.25K OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
61082-121622LF 61082-121622LF Amphenol FCI, CONN RECEPT 120POS .8MM DUAL SMD, -, * 查看
BACC63CD22A22PXH BACC63CD22A22PXH Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSNG MALE 4POS PNL MT, -, * 查看
VI-2NZ-MV-S VI-2NZ-MV-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 2V 60W, Full Brick, * 查看
0RSB-30T12LG 0RSB-30T12LG Bel Fuse Inc., CONV DC/DC 12VDC 3A 36-75VIN, 8-DIP Module, 1/16 Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-11-28S-33.333300G
D# SIT1602BI-11-28S-33.333300G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3333MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-11-28S-33.333300G)
SIT1602BI-11-28S-33.333300G
D# 1473-SIT1602BI-11-28S-33.333300G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3333MHZ H/LV-CMOS