购买 SIT1602BI-11-28S-33.333300E | SIT1602BI-11-28S-33.333300E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-11-28S-33.333300E
SIT1602BI-11-28S-33.333300E
SIT1602BI-11-28S-33.333300E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-11-28S-33.333300E Packaging
Insepction
SIT1602BI-11-28S-33.333300E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-11-28S-33.333300E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-11-28S-33.333300E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-11-28S-33.333300E?
9B-64.000MAAE-B 9B-64.000MAAE-B TXC CORPORATION, CRYSTAL 64.0000MHZ 12PF T/H, HC49/US, * 查看
R4HBLKBLKEF0 R4HBLKBLKEF0 E-Switch, SWITCH ROCKER SPST-NC 20A 125V, -, * 查看
E2E-X2F1 E2E-X2F1 Omron Automation and Safety, SENS PROX M12 2MM PNP-NO SHLD, Cylinder, Threaded - M12, * 查看
D3027 D3027 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays, RELAY TELECOM DPDT 2A 24V, -, * 查看