购买 SIT1602BI-11-28N-3.570000G | SIT1602BI-11-28N-3.570000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-11-28N-3.570000G
SIT1602BI-11-28N-3.570000G
SIT1602BI-11-28N-3.570000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-11-28N-3.570000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-11-28N-3.570000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-11-28N-3.570000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-11-28N-3.570000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-11-28N-3.570000G?
173D685X0004UWE3 173D685X0004UWE3 Vishay Sprague, CAP TANT 6.8UF 4V 20% AXIAL, Axial, * 查看
MPC5ACW12.0 MPC5ACW12.0 Bivar Inc., PNL MNT AMBER W/WIRE 12", -, * 查看
AP2D202TZBE AP2D202TZBE C&K, SWITCH PUSH SPST-NO 0.125A 125V, -, * 查看
EXB-V8V511JV EXB-V8V511JV Panasonic Electronic Components, RES ARRAY 4 RES 510 OHM 1206, 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals, * 查看
HKQ04024N7S-T HKQ04024N7S-T Taiyo Yuden, FIXED IND 4.7NH 220MA 420 MOHM, 01005 (0402 Metric), * 查看
YK8811003000G YK8811003000G Amphenol Anytek, CONN BARRIER STRIP 10CIRC 0.5", -, * 查看
814-22-004-30-008101 814-22-004-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp., CONN SPRING 4POS DUAL .410 SMD, -, * 查看
15210122601000 15210122601000 HARTING, CONN RECPT 12POS 1.27MM SMD, -, * 查看
PBC25SAEN PBC25SAEN Sullins Connector Solutions, CONN HEADER .100 SINGL STR 25POS, -, * 查看
CTVP00RW-21-39P-LC CTVP00RW-21-39P-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT, -, * 查看
VE-BTT-CX-F1 VE-BTT-CX-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-11-28N-3.570000G
D# SIT1602BI-11-28N-3.570000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-11-28N-3.570000G)
SIT1602BI-11-28N-3.570000G
D# 1473-SIT1602BI-11-28N-3.570000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS