购买 SIT1602BI-11-28N-3.570000E | SIT1602BI-11-28N-3.570000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-11-28N-3.570000E
SIT1602BI-11-28N-3.570000E
SIT1602BI-11-28N-3.570000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-11-28N-3.570000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-11-28N-3.570000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-11-28N-3.570000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-11-28N-3.570000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-11-28N-3.570000E?
CDR32BX822BMZPAT CDR32BX822BMZPAT Vishay Vitramon, CAP CER 8200PF 100V 20% BX 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
IS45S16800F-7TLA1-TR IS45S16800F-7TLA1-TR ISSI, Integrated Silicon Solution Inc, IC SDRAM 128MBIT 143MHZ 54TSOP, 54-TSOP (0.400", 10.16mm Width), * 查看
KSC461GST2LFS KSC461GST2LFS C&K, SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V, -, * 查看
RN60D31R6FRSL RN60D31R6FRSL Vishay Dale, RES 31.6 OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RNCF1206BKE453R RNCF1206BKE453R Stackpole Electronics Inc., RES SMD 453 OHM 0.1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
08-2822-90T 08-2822-90T Aries Electronics, CONN IC DIP SOCKET 8POS TIN, -, * 查看
TVPS00RF-9-94PC TVPS00RF-9-94PC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 2POS GOLD CRIMP, -, * 查看
ABM06DTMN-S664 ABM06DTMN-S664 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156, -, * 查看
REC3-2405DRWZ/H6/A/SMD/CTRL-R REC3-2405DRWZ/H6/A/SMD/CTRL-R Recom Power, CONV DC/DC 3W 9-36VIN +/-05VOUT, 24-SMD Module, 18 Leads, * 查看
XC6223T34BNR-G XC6223T34BNR-G Torex Semiconductor Ltd, 300MA HIGH SPEED LDO REGULATOR, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-11-28N-3.570000E
D# SIT1602BI-11-28N-3.570000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-11-28N-3.570000E)
SIT1602BI-11-28N-3.570000E
D# 1473-SIT1602BI-11-28N-3.570000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS