| 零件编号 | SIT1602BI-11-25S-37.500000D |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.5V, 3 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT1602BI-11-25S-37.500000D D# SIT1602BI-11-25S-37.500000D |
SiTime Corporation |
Silicon Oscillator 37.5MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-11-25S-37.500000D) |
SIT1602BI-11-25S-37.500000D D# 1473-SIT1602BI-11-25S-37.500000D-ND |
SiTime Corporation |
MEMS OSC XO 37.5000MHZ H/LV-CMOS |