购买 SIT1602BI-11-25N-35.840000D | SIT1602BI-11-25N-35.840000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-11-25N-35.840000D
SIT1602BI-11-25N-35.840000D
SIT1602BI-11-25N-35.840000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.5V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-11-25N-35.840000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-11-25N-35.840000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-11-25N-35.840000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-11-25N-35.840000D price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-11-25N-35.840000D?
ISD1790EYIR ISD1790EYIR Nuvoton Technology Corporation of America, IC VOICE REC/PLAY 90SEC 28-TSOP, 28-TSSOP (0.465", 11.80mm Width), * 查看
YB16WCKW01-5F05-JB YB16WCKW01-5F05-JB NKK Switches, SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V, -, * 查看
YB15WCKG01-1C02-JC YB15WCKG01-1C02-JC NKK Switches, SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 28V, -, * 查看
1053131308 1053131308 Molex, LLC, NANO-FIT HDR RA SGL 8CKT 30AU BL, -, * 查看
1933396-2 1933396-2 TE Connectivity AMP Connectors, PWR ENT RCPT NEMA5-20 BOX SCREW, -, * 查看
DJT10E17-35AN DJT10E17-35AN TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT, -, * 查看
JBB75DYRQ JBB75DYRQ Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 150POS .050, -, * 查看
VI-JND-EY-F3 VI-JND-EY-F3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 85V 50W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-11-25N-35.840000D
D# SIT1602BI-11-25N-35.840000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 35.84MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-11-25N-35.840000D)
SIT1602BI-11-25N-35.840000D
D# 1473-SIT1602BI-11-25N-35.840000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 35.8400MHZ H/LV-CMOS