购买 SIT1602BI-11-25E-4.096000G | SIT1602BI-11-25E-4.096000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-11-25E-4.096000G
SIT1602BI-11-25E-4.096000G
SIT1602BI-11-25E-4.096000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.5V, 4
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-11-25E-4.096000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-11-25E-4.096000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-11-25E-4.096000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-11-25E-4.096000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-11-25E-4.096000G?
SIT8208AC-21-25E-30.000000T SIT8208AC-21-25E-30.000000T SiTime, -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 2.5V, 3, -, * 查看
445A23S12M00000 445A23S12M00000 CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 12.0000MHZ SERIES SMD, 2-SMD, No Lead, * 查看
F17725223200 F17725223200 Vishay BC Components, CAP FILM 2.2UF 20% 630VDC RADIAL, Radial, * 查看
1206Y5006P80BCT 1206Y5006P80BCT Knowles Syfer, CAP CER 6.8PF 500V C0G/NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
C0402C300J3GAC7867 C0402C300J3GAC7867 KEMET, CAP CER 30PF 25V NP0 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
hotNZ9F2V4T5G NZ9F2V4T5G ON Semiconductor, DIODE ZENER 2.4V 250MW SOD923, SOD-923, * 查看
LM2678SD-5.0/NOPB LM2678SD-5.0/NOPB Texas Instruments, IC REG BUCK 5V 5A 14VSON, 14-VDFN Exposed Pad, * 查看
RN50E1001FRE6 RN50E1001FRE6 Vishay Dale, RES 1K OHM 1/20W 1% AXIAL, Axial, * 查看
60110365232 60110365232 HARTING, HAR.MIK HMIK BEL IO BOARD LATCH, -, * 查看
MS3100A22-18P MS3100A22-18P Amphenol Industrial Operations, CONN RCPT 8POS WALL MNT W/PINS, -, * 查看
HCC26DRTN HCC26DRTN Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100, -, * 查看
193673-4 193673-4 TE Connectivity AMP Connectors, CONN SOCKET CRIMP 6MM 6AWG, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-11-25E-4.096000G
D# SIT1602BI-11-25E-4.096000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 4.096MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-11-25E-4.096000G)
SIT1602BI-11-25E-4.096000G
D# 1473-SIT1602BI-11-25E-4.096000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 4.0960MHZ H/LV-CMOS