购买 SIT1602BI-11-25E-35.840000E | SIT1602BI-11-25E-35.840000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-11-25E-35.840000E
SIT1602BI-11-25E-35.840000E
SIT1602BI-11-25E-35.840000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-11-25E-35.840000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-11-25E-35.840000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-11-25E-35.840000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-11-25E-35.840000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-11-25E-35.840000E?
1812J0500394KDR 1812J0500394KDR Knowles Syfer, CAP CER 0.39UF 50V X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
227ULR010MEF 227ULR010MEF Illinois Capacitor, CAP ALUM POLY 220UF 20% 10V T/H, Radial, Can, * 查看
BUB323ZT4 BUB323ZT4 ON Semiconductor, TRANS NPN DARL 350V 10A D2PAK, TO-263-3, D2Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB, * 查看
1N829AUR 1N829AUR Microsemi Corporation, DIODE ZENER 6.2V 500MW DO213AA, DO-213AA (Glass), * 查看
hotREG1117A-2.5G4 REG1117A-2.5G4 Texas Instruments, IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT223-4, TO-261-4, TO-261AA, * 查看
PTN1206E6263BST1 PTN1206E6263BST1 Vishay Thin Film, RES SMD 626K OHM 0.1% 0.4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
929705-06-34-EU 929705-06-34-EU 3M, CONN HEADER 34POS STR .100" GOLD, -, * 查看
TV07RW-15-55PC-P3 TV07RW-15-55PC-P3 Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 55POS GOLD SLDR, -, * 查看
RMM06DRSD-S664 RMM06DRSD-S664 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-11-25E-35.840000E
D# SIT1602BI-11-25E-35.840000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 35.84MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-11-25E-35.840000E)
SIT1602BI-11-25E-35.840000E
D# 1473-SIT1602BI-11-25E-35.840000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 35.8400MHZ H/LV-CMOS