购买 SIT1602BI-11-25E-24.000000E | SIT1602BI-11-25E-24.000000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-11-25E-24.000000E
SIT1602BI-11-25E-24.000000E
SIT1602BI-11-25E-24.000000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.5V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-11-25E-24.000000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-11-25E-24.000000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-11-25E-24.000000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-11-25E-24.000000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-11-25E-24.000000E?
0603Y0100390JCT 0603Y0100390JCT Knowles Syfer, CAP CER 39PF 10V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
PTR016V1500-TR1 PTR016V1500-TR1 Eaton, PTC RESETTABLE RADIAL 16V 15A, Radial, Disc, * 查看
PCF0603R-1K0BT1 PCF0603R-1K0BT1 TT Electronics/Welwyn, RES SMD 1K OHM 0.1% 1/16W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
85101G1210P50 85101G1210P50 Souriau, CONN RCPT 10POS CBL MNT W/PINS, -, * 查看
D38999/20FJ24AE D38999/20FJ24AE TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT, -, * 查看
EBA31DSSN-S288 EBA31DSSN-S288 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.125, -, * 查看
RCC12DRTS RCC12DRTS Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100, -, * 查看
V72C36T150BL3 V72C36T150BL3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W, Quarter Brick, * 查看
IS61VPS102418B-200TQLI-TR IS61VPS102418B-200TQLI-TR ISSI, Integrated Silicon Solution Inc, IC SRAM 18M PARALLEL 200MHZ, 100-LQFP, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-11-25E-24.000000E
D# SIT1602BI-11-25E-24.000000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 24MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-11-25E-24.000000E)
SIT1602BI-11-25E-24.000000E
D# 1473-SIT1602BI-11-25E-24.000000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 24.0000MHZ H/LV-CMOS