购买 SIT1602BI-11-18S-40.500000D | SIT1602BI-11-18S-40.500000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-11-18S-40.500000D
SIT1602BI-11-18S-40.500000D
SIT1602BI-11-18S-40.500000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 1.8V, 4
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-11-18S-40.500000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-11-18S-40.500000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-11-18S-40.500000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-11-18S-40.500000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-11-18S-40.500000D?
SIT8208AC-32-33S-4.096000T SIT8208AC-32-33S-4.096000T SiTime, -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 3.3V, 4, -, * 查看
2220Y1K00471JDT 2220Y1K00471JDT Knowles Syfer, CAP CER 470PF 1000V X7R 2220, 2220 (5750 Metric), * 查看
1808J2500392MXT 1808J2500392MXT Knowles Syfer, CAP CER 3900PF 250V X7R 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
7211J11Z3GE22 7211J11Z3GE22 C&K, SWITCH ROCKER SP3T 5A 120V, -, * 查看
MFR-25FRF52-187K MFR-25FRF52-187K Yageo, RES 187K OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
TV06RW-25-29SB TV06RW-25-29SB Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG FMALE 29POS GOLD CRIMP, -, * 查看
D38999/26JA35SC D38999/26JA35SC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG 6POS STRAIGHT W/SCKT, -, * 查看
V28C28H100BL V28C28H100BL Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W, Quarter Brick, * 查看
MPDRX303S MPDRX303S Murata Power Solutions Inc., CNV DC/DC 26A 5.6-14VIN HI-SPEED, 20-SMD Module, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-11-18S-40.500000D
D# SIT1602BI-11-18S-40.500000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 40.5MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-11-18S-40.500000D)
SIT1602BI-11-18S-40.500000D
D# 1473-SIT1602BI-11-18S-40.500000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 40.5000MHZ H/LV-CMOS