购买 SIT1602BI-11-18S-37.500000E | SIT1602BI-11-18S-37.500000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-11-18S-37.500000E
SIT1602BI-11-18S-37.500000E
SIT1602BI-11-18S-37.500000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-11-18S-37.500000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-11-18S-37.500000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-11-18S-37.500000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-11-18S-37.500000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-11-18S-37.500000E?
S553-0756-AE-F S553-0756-AE-F Bel Fuse Inc., PULSE TRANSFORMER 1:1 75UH, -, * 查看
SN74LVC861ANSR SN74LVC861ANSR Texas Instruments, IC BUS TRANSCVR 10BIT 24SO, 24-SOIC (0.209", 5.30mm Width), * 查看
MB2411A2G40-FB MB2411A2G40-FB NKK Switches, SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V, -, * 查看
P51-2000-S-L-MD-5V-000-000 P51-2000-S-L-MD-5V-000-000 SSI Technologies Inc, SENSOR 2000PSIS M10 5V MINI, Cylinder, * 查看
0395200502 0395200502 Molex, LLC, TERM BLOCK PLUG 2POS STR 5MM, -, * 查看