购买 SIT1602BI-11-18S-37.500000D | SIT1602BI-11-18S-37.500000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-11-18S-37.500000D
SIT1602BI-11-18S-37.500000D
SIT1602BI-11-18S-37.500000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 1.8V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-11-18S-37.500000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-11-18S-37.500000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-11-18S-37.500000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-11-18S-37.500000D price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-11-18S-37.500000D?
416F38013ITT 416F38013ITT CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 38.000 MHZ 6PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
TAJV477K006RNJ TAJV477K006RNJ AVX Corporation, CAP TANT 470UF 6.3V 10% 2924, 2924 (7361 Metric), * 查看
hotMT47H128M16RT-25E:C MT47H128M16RT-25E:C Micron Technology Inc., IC SDRAM 2GBIT 400MHZ 84FBGA, 84-TFBGA, * 查看
CFM12JT75R0 CFM12JT75R0 Stackpole Electronics Inc., RES 75 OHM 1/2W 5% CF MINI, Axial, * 查看
0819110 0819110 Phoenix Contact, TERM BLOCK MARKER VIOLET, -, * 查看
NPPN342GFNP-M81RC NPPN342GFNP-M81RC Sullins Connector Solutions, CONN HEADER .079" 68POS, -, * 查看
C48-06R12-12S6-102 C48-06R12-12S6-102 Cinch Connectivity Solutions, CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP, -, * 查看
RACM40-15S/OF RACM40-15S/OF Recom Power, CONV AC/DC 40W 85-264VIN 15VOUT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-11-18S-37.500000D
D# SIT1602BI-11-18S-37.500000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 37.5MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-11-18S-37.500000D)
SIT1602BI-11-18S-37.500000D
D# 1473-SIT1602BI-11-18S-37.500000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 37.5000MHZ H/LV-CMOS