购买 SIT1602BI-11-18S-24.576000D | SIT1602BI-11-18S-24.576000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-11-18S-24.576000D
SIT1602BI-11-18S-24.576000D
SIT1602BI-11-18S-24.576000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 1.8V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-11-18S-24.576000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-11-18S-24.576000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-11-18S-24.576000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-11-18S-24.576000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-11-18S-24.576000D?
C320C392JAG5TA C320C392JAG5TA KEMET, CAP CER 3900PF 250V C0G RADIAL, Radial, * 查看
RLR07C7150FSRSL RLR07C7150FSRSL Vishay Dale, RES 715 OHM 1% 1/4W AXIAL, Axial, * 查看
AA1218FK-076K81L AA1218FK-076K81L Yageo, RES SMD 6.81K OHM 1W 1812 WIDE, Wide 1812 (4532 Metric), 1218, * 查看
EVU-F2AF30B54 EVU-F2AF30B54 Panasonic Electronic Components, POT 50K OHM 1/20W LINEAR, -, * 查看
CTVP00RF-11-19PA CTVP00RF-11-19PA Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP, -, * 查看
8D117Z99PB-LC 8D117Z99PB-LC Souriau, CONN RCPT HSNG MALE 23POS INLINE, -, * 查看
8D517F99SA-LC 8D517F99SA-LC Souriau, CONN PLUG HSG FMALE 23POS INLINE, -, * 查看
ECC26DRYI-S734 ECC26DRYI-S734 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100, -, * 查看
V72C3V3M75BS2 V72C3V3M75BS2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 75W, Quarter Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-11-18S-24.576000D
D# SIT1602BI-11-18S-24.576000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 24.576MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-11-18S-24.576000D)
SIT1602BI-11-18S-24.576000D
D# 1473-SIT1602BI-11-18S-24.576000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 24.5760MHZ H/LV-CMOS