购买 SIT1602BI-11-18N-7.372800E | SIT1602BI-11-18N-7.372800E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-11-18N-7.372800E
SIT1602BI-11-18N-7.372800E
SIT1602BI-11-18N-7.372800E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 1.8V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-11-18N-7.372800E Packaging
Insepction
SIT1602BI-11-18N-7.372800E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-11-18N-7.372800E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-11-18N-7.372800E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-11-18N-7.372800E?
SIT1602BI-23-18S-19.200000E SIT1602BI-23-18S-19.200000E SiTime, -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 1.8V, 1, -, * 查看
C325C103G3G5TA C325C103G3G5TA KEMET, CAP CER 10000PF 25V C0G RADIAL, Radial, * 查看
C0402C241F5JAC7867 C0402C241F5JAC7867 KEMET, CAP CER 240PF 50V U2J 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
LP3875ES-5.0/NOPB LP3875ES-5.0/NOPB Texas Instruments, IC REG LIN 5V 1.5A DDPAK/TO263-5, TO-263-6, D2Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA, * 查看
X9315TSI X9315TSI Intersil, IC DIGITAL POT 100K 32TP 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
RN50E10R0FRE6 RN50E10R0FRE6 Vishay Dale, RES 10 OHM 1/20W 1% AXIAL, Axial, * 查看
ASPI-8040S-560M-T ASPI-8040S-560M-T Abracon LLC, FIXED IND 56UH 1.45A 148 MOHM, Nonstandard, * 查看
951478-8062206-AR 951478-8062206-AR 3M, CONN HDR STR STACK 78POS 2MM T/H, -, * 查看
CN0966B24S61P6Y140 CN0966B24S61P6Y140 Cinch Connectivity Solutions, CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP, -, * 查看
MS27467T25B4P MS27467T25B4P Souriau, CONN PLUG 56POS STRAIGHT W/PINS, -, * 查看
ECC10DKNI ECC10DKNI Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.100, -, * 查看
ML50.101 ML50.101 PULS, LP, DIN RAIL PWR SUPPLY 50W 24 2.1A, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-11-18N-7.372800E
D# SIT1602BI-11-18N-7.372800E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 7.3728MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-11-18N-7.372800E)
SIT1602BI-11-18N-7.372800E
D# 1473-SIT1602BI-11-18N-7.372800E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 7.3728MHZ H/LV-CMOS