购买 SIT1602BI-11-18N-66.000000D | SIT1602BI-11-18N-66.000000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-11-18N-66.000000D
SIT1602BI-11-18N-66.000000D
SIT1602BI-11-18N-66.000000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 1.8V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-11-18N-66.000000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-11-18N-66.000000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-11-18N-66.000000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-11-18N-66.000000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-11-18N-66.000000D?
13008-001KESC/HR 13008-001KESC/HR Vishay Sprague, CAP TANT 470UF 4V 10% 2917, 3017 (7644 Metric), * 查看
RLR20C3600GPRSL RLR20C3600GPRSL Vishay Dale, RES 360 OHM 2% 1/2W AXIAL, Axial, * 查看
RN55C67R3BRE6 RN55C67R3BRE6 Vishay Dale, RES 67.3 OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
CMF501K0000FKRE CMF501K0000FKRE Vishay Dale, RES 1K OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
CRCW2010158KFKEF CRCW2010158KFKEF Vishay Dale, RES SMD 158K OHM 1% 3/4W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
RNCF0805DKE1M20 RNCF0805DKE1M20 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 1.2M OHM 0.5% 1/10W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
09200320301 09200320301 HARTING, CONN BASE BOTTOM ENTRY SZ32A, -, * 查看
0768603036 0768603036 Molex, LLC, IMPACT ORTHO DC 3X6 GL SN, -, * 查看
VI-254-IY-F1 VI-254-IY-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-11-18N-66.000000D
D# SIT1602BI-11-18N-66.000000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-11-18N-66.000000D)
SIT1602BI-11-18N-66.000000D
D# 1473-SIT1602BI-11-18N-66.000000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.0000MHZ H/LV-CMOS