| 零件编号 | SIT1602BI-11-18E-77.760000G |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 1.8V, 7 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT1602BI-11-18E-77.760000G D# SIT1602BI-11-18E-77.760000G |
SiTime Corporation |
Silicon Oscillator 77.76MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-11-18E-77.760000G) |
SIT1602BI-11-18E-77.760000G D# 1473-SIT1602BI-11-18E-77.760000G-ND |
SiTime Corporation |
MEMS OSC XO 77.7600MHZ H/LV-CMOS |