购买 SIT1602BI-11-18E-77.760000E | SIT1602BI-11-18E-77.760000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-11-18E-77.760000E
SIT1602BI-11-18E-77.760000E
SIT1602BI-11-18E-77.760000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 1.8V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-11-18E-77.760000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-11-18E-77.760000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-11-18E-77.760000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-11-18E-77.760000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-11-18E-77.760000E?
CL03C220JA3ANNC CL03C220JA3ANNC Samsung, CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
381LX472M050K022 381LX472M050K022 Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
AV9S0D206001 AV9S0D206001 APEM Inc., SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V, -, * 查看
RN55C75R0BRSL RN55C75R0BRSL Vishay Dale, RES 75 OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
MFR-25FBF52-422R MFR-25FBF52-422R Yageo, RES 422 OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RT0805BRB071K21L RT0805BRB071K21L Yageo, RES SMD 1.21K OHM 0.1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
hotLQP03TN15NJ02D LQP03TN15NJ02D Murata, FIXED IND 15NH 250MA 700 MOHM, 0201 (0603 Metric), * 查看
801-87-030-10-173101 801-87-030-10-173101 Preci-Dip, PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM, -, * 查看
6-146455-0 6-146455-0 TE Connectivity AMP Connectors, 10 MODII HDR SRST UNSHRD STKG, -, * 查看
D38999/20KD18SD-LC D38999/20KD18SD-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-11-18E-77.760000E
D# SIT1602BI-11-18E-77.760000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 77.76MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-11-18E-77.760000E)
SIT1602BI-11-18E-77.760000E
D# 1473-SIT1602BI-11-18E-77.760000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 77.7600MHZ H/LV-CMOS