购买 SIT1602BI-11-18E-35.840000E | SIT1602BI-11-18E-35.840000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-11-18E-35.840000E
SIT1602BI-11-18E-35.840000E
SIT1602BI-11-18E-35.840000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 1.8V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-11-18E-35.840000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-11-18E-35.840000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-11-18E-35.840000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-11-18E-35.840000E price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-11-18E-35.840000E?
T494B105M035AT T494B105M035AT KEMET, CAP TANT 1UF 35V 20% 1411, 1411 (3528 Metric), * 查看
0603J0506P80BFT 0603J0506P80BFT Knowles Syfer, CAP CER 6.8PF 50V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
hotGRM31CR61A476ME15L GRM31CR61A476ME15L Murata, CAP CER 47UF 10V X5R 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
PM6 PM6 Semtech Corporation, DIODE GEN PURP 600V 2A AXIAL, Axial, * 查看
BP/ATC-5 BP/ATC-5 Eaton, FUSE AUTO 5A 32VDC BLADE ATO/ATC, Blade, ATO/ATC, * 查看