购买 SIT1602BC-83-XXS-66.666000X | SIT1602BC-83-XXS-66.666000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-83-XXS-66.666000X
SIT1602BC-83-XXS-66.666000X
SIT1602BC-83-XXS-66.666000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-83-XXS-66.666000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-83-XXS-66.666000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-83-XXS-66.666000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-83-XXS-66.666000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-83-XXS-66.666000X?
hotMAX34406TETG+T MAX34406TETG+T Maxim Integrated, IC OPAMP CURR SENSE 60KHZ 24TQFN, 24-WFQFN Exposed Pad, * 查看
RNC55J4170BSRSL RNC55J4170BSRSL Vishay Dale, RES 417 OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
RCP0505B25R0GEB RCP0505B25R0GEB Vishay Dale, RES SMD 25 OHM 2% 5W 0505, 0505 (1412 Metric), * 查看
CA3100F20A9SB CA3100F20A9SB ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 9POS WALL MNT W/SKTS, -, * 查看
RBM31DCMT-S288 RBM31DCMT-S288 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.156, -, * 查看
0459841282 0459841282 Molex, LLC, CONN RCPT R/A 10PWR 40SGL 2.36MM, -, * 查看
REC5-0515SRW/H4/A/SMD-R REC5-0515SRW/H4/A/SMD-R Recom Power, CONV DC/DC 5W 4.5-9VIN 15VOUT, 24-SMD Module, 18 Leads, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-83-XXS-66.666000X
D# SIT1602BC-83-XXS-66.666000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.666MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-83-XXS-66.666000X)
SIT1602BC-83-XXS-66.666000X
D# 1473-SIT1602BC-83-XXS-66.666000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6660MHZ H/LV-CMOS