购买 SIT1602BC-83-XXE-77.760000Y | SIT1602BC-83-XXE-77.760000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-83-XXE-77.760000Y
SIT1602BC-83-XXE-77.760000Y
SIT1602BC-83-XXE-77.760000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-83-XXE-77.760000Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-83-XXE-77.760000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-83-XXE-77.760000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-83-XXE-77.760000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-83-XXE-77.760000Y?
SIT2024BEUS-18N SIT2024BEUS-18N SiTime, PROG OSC BLANK 1MHZ-110MHZ, SC-74A, SOT-753, * 查看
109D156X9030C2 109D156X9030C2 Vishay Sprague, CAP TANT 15UF 30V 10% AXIAL, Axial, * 查看
ECC30DREH-S93 ECC30DREH-S93 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.100, -, * 查看
RCC49DRTH-S13 RCC49DRTH-S13 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.100, -, * 查看
VI-2WJ-EV-F3 VI-2WJ-EV-F3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W, Full Brick, * 查看
SI5335D-B05484-GM SI5335D-B05484-GM Silicon Labs, 4-OUTPUT, ANY FREQUENCY(<200MHZ), 24-VFQFN Exposed Pad, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-83-XXE-77.760000Y
D# SIT1602BC-83-XXE-77.760000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 77.76MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-83-XXE-77.760000Y)
SIT1602BC-83-XXE-77.760000Y
D# 1473-SIT1602BC-83-XXE-77.760000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 77.7600MHZ H/LV-CMOS