购买 SIT1602BC-83-XXE-38.400000X | SIT1602BC-83-XXE-38.400000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-83-XXE-38.400000X
SIT1602BC-83-XXE-38.400000X
SIT1602BC-83-XXE-38.400000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-83-XXE-38.400000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-83-XXE-38.400000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-83-XXE-38.400000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-83-XXE-38.400000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-83-XXE-38.400000X?
0805E182K101KHT 0805E182K101KHT Knowles Novacap, CAP CER 1800PF 100V 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
1812J0630221KFT 1812J0630221KFT Knowles Syfer, CAP CER 220PF 63V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
7203SYZBE 7203SYZBE C&K, SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V, -, * 查看
RAVF164DJT39R0 RAVF164DJT39R0 Stackpole Electronics Inc., RES ARRAY 4 RES 39 OHM 1206, 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals, * 查看
RT0805CRE07102KL RT0805CRE07102KL Yageo, RES SMD 102K OHM 0.25% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
87606-320LF 87606-320LF Amphenol FCI, CONN RCPT 40POS .100" DBL PCB, -, * 查看
920-160J-51P 920-160J-51P Amphenol RF Division, CONN AFI JACK STR 50 OHM SMD, -, * 查看
EBA44DTKN EBA44DTKN Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 88POS 0.125, -, * 查看
ECC15DRTI-S93 ECC15DRTI-S93 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.100, -, * 查看
VE-262-IW VE-262-IW Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-83-XXE-38.400000X
D# SIT1602BC-83-XXE-38.400000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 38.4MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-83-XXE-38.400000X)
SIT1602BC-83-XXE-38.400000X
D# 1473-SIT1602BC-83-XXE-38.400000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS