购买 SIT1602BC-83-33N-7.372800Y | SIT1602BC-83-33N-7.372800Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-83-33N-7.372800Y
SIT1602BC-83-33N-7.372800Y
SIT1602BC-83-33N-7.372800Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 3.3V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-83-33N-7.372800Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-83-33N-7.372800Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-83-33N-7.372800Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-83-33N-7.372800Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-83-33N-7.372800Y?
SIT8208AC-81-18E-74.250000T SIT8208AC-81-18E-74.250000T SiTime, -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 1.8V, 7, -, * 查看
ISL84543CBZ ISL84543CBZ Intersil, IC SWITCH DUAL SPST 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
7103P3DW3GES 7103P3DW3GES C&K, SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V, -, * 查看
7201J61ZBE11 7201J61ZBE11 C&K, SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 20V, -, * 查看
P51-50-S-AA-I36-5V-000-000 P51-50-S-AA-I36-5V-000-000 SSI Technologies Inc, SENSOR 50PSIS 7/16 UNF 5V 36", Cylinder, * 查看
WW12FT3R24 WW12FT3R24 Stackpole Electronics Inc., RES 3.24 OHM 0.4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RG1005P-48R7-C-T10 RG1005P-48R7-C-T10 Susumu, RES SMD 48.7OHM 0.25% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
AISC-1210H-560K-T AISC-1210H-560K-T Abracon LLC, FIXED IND 56UH 250MA 3.64 OHM, 1210 (3225 Metric), * 查看
7447713033 7447713033 Wurth Electronics Inc., FIXED IND 3.3UH 4.6A 24 MOHM SMD, Nonstandard, * 查看
TVS07RK-23-53S-LC TVS07RK-23-53S-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT, -, * 查看
MENB1090A1803F01 MENB1090A1803F01 SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands, AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 90W, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-83-33N-7.372800Y
D# SIT1602BC-83-33N-7.372800Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 7.3728MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-83-33N-7.372800Y)
SIT1602BC-83-33N-7.372800Y
D# 1473-SIT1602BC-83-33N-7.372800Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 7.3728MHZ H/LV-CMOS